Snažíme se zjednodušit každodenní zápolení projektantů a architektů s projekčním softwarem. Přinášíme jim relevantní projekční podklady integrované přímo v softwaru, který používají. Naše BIMTech Tools jsou tak souborem nástrojů které zpracovávají kterýkoliv stavební výrobek do projekčně použitelnější formy.

ArchiCAD
Revit
AutoCAD
ZWCAD
SketchUp
Allplan*
CAD detaily
Skladby konstrukcí
Stavební materiály
Parametrické objekty
Vzorníky barev
Textury

*) Vydání plánováno Q4 2017

1. Architekti a projektanti používají při své práci ArchiCAD, Revit nebo AutoCAD

Pokud vám tyto programy nic neříkají, tak byste měli trochu zbystřit. Projektanti, designéři a architekti jsou v těchto softwarech jako doma a vytváří v nich většinu svých návrhů a projektů. Jsou to právě oni, kdo specifikují výrobky do projektové dokumentace a přímo tím ovlivňují investora. Jak by se vám líbilo, kdyby do svých projektů používali zrovna vaše výrobky? BIMTech Tools umožňuje generování produktů přímo do projektu.

2. Projektování v BIM jako uzákoněná povinnost

BIM je progresivní technologií v současném stavebnictví. Už 7 zemí Evropské Unie má stanovenou povinnost používat BIM a na projektování a jeho kvalitu se kladou stále náročnější požadavky. Uživatele projekčních softwarů budou při své práci stále více potřebovat výrobcem specifikované objekty a konstrukce, které najdou v našem doplňku.

3. Chcete držet krok s dobou a svými konkurenty

Někteří výrobci již pochopili, že účinná reklama se nedělá pouze v televizi nebo rádiu. Je potřeba se adaptovat na moderní postupy a technologie a jméno společnosti propagovat novými efektivnějšími cestami. Staňte se součástí revolučního nástroje BIMTech Tools, buďte vidět a podpořte spolupráci mezi vámi, projektanty i investory.

4. Naše know-how

Možná ještě stále nevíte, proč byste měli mít zájem být v nástroji BIMTech Tools? Kontaktujte nás, rádi vám ukážeme, co děláme a vymyslíme ideální řešení právě pro vaše výrobky. Podívejte se na ukázková videa, jak náš doplněk funguje.